http://www.yildizdagi.com/

19 Eylül 2020 Cumartesi

Ayhan’dan Alahacı, Ovacık, Kurtlapa ve Gümüşdere'ye Ziyaret

ayhandan-alahaci-ovacik-kurtlapa-ve-gumusdereye-ziyaret

İl Özel İdare Genel Sekreteri Salih Ayhan Merkeze Bağlı Alahacı, Ovacık, Kurtlapa ve Gümüşdere Köylerinde İncelemelerde Bulundu.
15 Temmuz 2014 Salı 12:38

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Sekreteri İbrahim Turan, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü İsmail Güner ve beraberindekiler kırsalda yapılan hizmetleri yerinde inceledi.  

 

İlk olarak Alahacı ve Ovacık Köylerini ziyaret eden Ayhan ve beraberindekiler köy içine döşenen kilitli-parke alanında incelemelerde bulundu. Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren köy muhtarı ve sakinleri Genel Sekreter Salih Ayhan'a teşekkürlerini sundu.   

Ardından belde iken köy vasfına geçen Kurtlapa ve Gümüşdere’yi gezen Ayhan ve beraberindekiler, nüfus açısından yeterli potansiyele sahip olmayan ve köy statüsüne geçen bölgenin ihtiyaçlarını yerinde görerek, yapılabilecek çalışmalar hakkında yöre halkı ile fikir alışverişinde bulundu.  

 

 Alahacı'da 6, Ovacık, Haydarlı ve Durdulu'da 6 bin 500 metrekare kilitli parke taşı,  yine Alahacı ve Ovacık'ta bin, Haydarlı da bin 500, Durdulu'da ise bin 300 metre bordür döşendiğini belirten Ayhan, "Alahacı, Ovacık, Durdulu ve Haydarlı Köylerimiz köy içi kilitli parkeye kavuştu. Artık daha sağlıklı ve temiz bir çehreye sahip oldular. Yapılan çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Köylerimize hayırlı olsun." dedi. Kaynak;www.sivasilozelidaresi.gov.tr/yazi.phpHaber okunma sayısı: 2679

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
109 hit, 25 ziyaretçi, 27 ziyaret
Bu ay:
149 hit, 50 ziyaretçi, 55 ziyaret
Toplam:
91308 hit, 30221 ziyaretçi, 37474 ziyaret