http://www.yildizdagi.com/

27 Ocak 2021 Çarşamba

Yıldızlılar Yıldız’da Buluştu

yildizlilar-yildizda-bulustu

Sivas Yıldız Beldesinde, bu yıl ikincisi düzenlenen “Yıldızlılar Yıldız’da Buluşuyor ” şenliği Ramazan Bayramının 3. günü, 6 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirildi.
12 Haziran 2019 Çarşamba 10:18Bu yıl ikincisi düzenlenen “Yıldızlılar Yıldız’da Buluşuyor ” şenliği Ramazan Bayramının 3. günü, 6 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

Yıldız Belediyesi Başkanlığı, İstanbul, Sivas, Tokat ve İzmir Yıldız Derneklerinin birlikte organize ettiği şenlik, MHP Sivas Millet Vekili Ahmet Özyürek, Sivas Belediye Başkan vekili Turan Topgül, Belde Başkanlarımızdan Ömer Çakmak, siyasi parti temsilcileri, komşu köylerin İstanbul ve Sivas dernek başkanları, MERDER Başkanı Mehmet Bediroğlu, çevre köy ve mahalle muhtarının yer aldığı yoğun bir katılım eşliğinde birlik ve beraberlikle gerçekleştirildi.

Yıldızlılar Yıldız’da Buluşuyor şenliği kapsamında geleneksel ata sporumuz güreş yarışmaları yapılarak, dereceye girenlere madalyalar verildi.

SRT tarafından çekimleri yapılan şenlik sonunda gerçekleştirilen ağa seçiminde, Yıldız Beldemizde ve Sivas’ta çeşitli alanlarda faaliyet yürüten AKYILDIZ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Akkaya şenlik ağası oldu.

Bu güzel birlikteliği sağlayan, emeği geçen yöneticilere, başta Belediye Başkanımız Mustafa Öztürk ve Belediye çalışanlarına, Sivas, Tokat, İstanbul ve İzmir Dernek yöneticilerine, belde halkımıza muhtarlara, uzaktan yakından gelerek şenlikte katılan herkese teşekkür eder, saygılar sunarız.


Yıldız Beldesi Sosyal Paylaşım Platformu
http://www.yildizbeldesi.com
http://www.yildizdagi.com
https://www.facebook.com/yildizbeldesisivasHaber okunma sayısı: 1738

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS