http://www.yildizdagi.com/

04 Mart 2021 Perşembe

YILDIZ’a AYYILDIZ YATIRIM

yildiza-ayyildiz-yatirim-

Yıldız Belediyesi tarafından belde girişine yapılan iş merkezinde Ayyıldız Ticaret hizmet vermeye başladı. Yıldız Dağı Kayak Merkezi'ne gelen turizmcilerin tüm ihtiyaçları Yıldız'da karşılanıyor..
29 Aralık 2017 Cuma 08:39


 


Yıldız Belediyesi tarafından belde girişine yapılan iş merkezinde Ayyıldız Ticaret hizmet vermeye başladı.

Ayyıldız Ticaret Yıldız Belde girişinde yapımı tamamlanan 2 katlı sosyal tesisteki Market, Berber, Nalbur ile Yöresel ürünlerin yer aldığı iş yerlerinde ve Benzinlik istasyonunda hizmet veriyor.


Bölgemizin kaderini değiştirmeye öncülük edeceğine inandığımız Yıldız Dağı Kayak Merkezi ile başlayan değişim ve gelişime aracı olmak, göçü durdurup istihdam sağlamak için bir araya gelen hemşerilerimiz tarafından kurulan Ayyıldız Ticaret şirketi öncülüğünde açılan iş yerlerinde artık günü birlik tüm ihtiyaçlar karşılanıyor.

 

Çevre köylerden ve Yıldız’dan yoğun talep gören Ayyıldız Market, günün belirli saatlerinde evlere servis hizmeti de sunuyor.

 

Yıldız’da bu yatırama öncülük eden, birlik ver beraberlik adına bir araya gelen hemşerilerimizi tebrik ediyor ve çıktıkları yolda başarılar diliyoruz.

 

Bir turizm bölgesi olan Yıldız’da Selçuklu mimarisi ile bezenen yapının Beldemiz ve Yıldız Dağı Kayak Merkezine şehir içinden ve şehir dışından gelenlerin görmeden geçemeyeceği bir mimarı ile gözlere de hitap ediyor.Yıldız Belediye Başkanımız Mahmut Aktaş’a beldemize kazandırdığı hizmetler için teşekkür eder, başarılar dileriz.Yıldız Dağı Haber
www.yildizdagi.com

 Haber okunma sayısı: 2345

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
26 hit, 12 ziyaretçi, 12 ziyaret
Bu ay:
26 hit, 12 ziyaretçi, 12 ziyaret
Toplam:
92243 hit, 30768 ziyaretçi, 38072 ziyaret