http://www.yildizdagi.com/

10 Nisan 2020 Cuma

Yıldız Dağı Öksüz Kaldı..

yildiz-dagi-oksuz-kaldi

Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezinin Mimarı İl Özel İdare Genel Sekreteri Salih Ayhan Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Atanmıştır.Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.
20 Ekim 2016 Perşembe 13:11


 Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Salih Ayhan Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne atandı.
 

Sivas Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Ayhan’ın, Sivas’taki çalışmalarını yakından takip eden ve başarılı çalışmalarından dolayı taltif ederek aynı zamanda bakanlığın dev bütçesinin de başına getiren Milli Eğitim Bakanımız İsmet Yılmaz, bakanlık kadrosuna Ayhan’ı da kazandırmış oldu.  

 

Sivas’ta 8 yılı aşkın süredir görev yapan ve başarılı çalışmalarıyla göze çarpan Ayhan, son 4 yıldır da Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini sürdürüyordu. Sivaslıların yakından tanıdığı ve fahri hemşeri olarak gördüğü Ayhan, ilimize de büyük yatırımların kazandırılmasında gayret gösterdi. Göreve başladığı 2012 yılından bugüne dek sürekli bir çalışma temposu içerisinde olan ve üstün hizmetleri ile göze çarpan Ayhan’ın Sivas’ın prestij projesi Yıldız Dağı olmak üzere bir çok projeye de imza attığı biliniyor.   

Bu hafta içerisinde veda ziyaretlerini tamamlayarak Sivas’tan ayrılacak olan Ayhan, önümüzdeki günlerde ise yeni görevine başlayacak.  

 

Yıldız Dağı Öksüz Kaldı..

Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi Başta olmak üzere Sivasımız yaptığı hizmetler için minnettarız.
Sivas'ın unutulmuş bölgesine,adeta öksüz bırakılmış Kuzeyine devlet olarak ilk defa sizinle sahip çıkıldı, Yıldız Dağı projesiyle hatırlanmaya başlanmıştı ki sizin gidişinizle eskisi gibi Öksüz Kaldı bölgemiz..

Üstün gayret ve çalışmalarıyla Sivas Halkının gönlünde taht kurdunuz. Gelecekte de Sivas Valisi olarak görmek istediğimiz Salih Ayhan beye Yıldız Dağı Haber olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Yıldız Dağı Haber 
www.yildizdagi.comHaber okunma sayısı: 1902

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

7-ulusal-yildiz-dagi-zirve-tirmanisi

7. Ulusal Yıldız Dağı Zirve Tırmanışı

18 Eylül 2019 Çarşamba 19:04
sivas-tokat-bulusmasi

Sivas Tokat Buluşması

11 Temmuz 2019 Perşembe 09:47
yildizlilar-yildizda-bulustu

Yıldızlılar Yıldız’da Buluştu

12 Haziran 2019 Çarşamba 10:18

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS